Rebaseraua Nõiduste Akadeemia vol. 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rebaseraua Nõiduste Akadeemia vol. 2

RNA uus täiustatud variant! Ei pea enam jändama teemadest tundide ja OT-idega! On foorum, kus rollikas on eraldi teema! RNA!!!
 
PealehtPealeht  PortailPortail  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Pixeldamine

Go down 
2 posters
AutorTeade
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

Pixeldamine Empty
PostitaminePealkiri: Pixeldamine   Pixeldamine Icon_minitimeLaup Okt 11, 2008 8:43 pm

Pikslid on mõnes mõttes nagu monitori rakud - neist on üles ehitatud kõik pildid, mis su arvuti näitab. Üldse kõik. Kaasaarvatud tekst jne. Mine Paint programmi. Te ekraanile üks täpp. See on üks piksel. Tee sinna kõrvale veel üks täpp. See on teine piksel. Nüüd täpita neid piksleid, kuni saad naerunäo. See on näide pikslikunstist.

Pikslikunst on siis, kui sa kasutad mõnda täiesti algelist programmi, nagu näiteks Paint selleks, et teha kunsti. Kasutatud pole Photoshopilike hägustamis-tööriistu, burni, dodge'i ega muud taolist. Kõik emoticonid siin foorumis on ka pikslikunst.

Okei, ma ei oska eriti seletada. Igaljuhul on minuarust pikslikunst väheke eraldi teema võrreldes teiste digi-asjadega. Need nõuavad enamasti ka rohkem aega ning vaeva, samas tulemused on väiksemad. Näiteks mul kulub väikesele base'ile soegu ja riiete tegemiseks u tund kuni poolteist.

Mõni näide:
Mingi aluspesus tibi
Nüüd on tal riided seljas
Imelik haldjas
Hp fännid foorumi minu Ardamirieli rollika tegelane

Antud juhul on base'id võetud lehelt http://ccg.portmanteaux.org/
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
Ellen
1. taseme pruun hunt
1. taseme pruun hunt
Ellen


Postituste arv : 277
Registration date : 26/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Crusenta Crisabel
Maja: Ravenclaw

Pixeldamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pixeldamine   Pixeldamine Icon_minitimeNelj Juul 09, 2009 11:40 am

Appi, ma ei suudaks küll seda teha O-o
Tagasi üles Go down
 
Pixeldamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Rebaseraua Nõiduste Akadeemia vol. 2 :: Muu :: Muu-
Hüppa: