Rebaseraua Nõiduste Akadeemia vol. 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rebaseraua Nõiduste Akadeemia vol. 2

RNA uus täiustatud variant! Ei pea enam jändama teemadest tundide ja OT-idega! On foorum, kus rollikas on eraldi teema! RNA!!!
 
PealehtPealeht  PortailPortail  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 1. september, teisipäev

Go down 
+2
Brietha
hundyplixx
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
renxik
1. taseme pruun hunt
1. taseme pruun hunt
renxik


Postituste arv : 301
Registration date : 18/08/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi:
Maja:

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeTeis Sept 30, 2008 5:21 pm

OT: Oih, ma ei arvetsenud-.-

Kas me oleme kohal? küsis Rene
Tagasi üles Go down
Brietha
tavaline hall hunt
tavaline hall hunt



Postituste arv : 42
Registration date : 15/09/2008

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeTeis Sept 30, 2008 6:30 pm

"Ma arvan, et varsti küll," arvas Brietha ja hakkas erutusest värisema.
Tagasi üles Go down
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeKolm Okt 01, 2008 2:26 pm

Liisu ronis taksost välja. "Imelik.. Ma olen siit tuhandeid kordi mööda käinud ja pole eales arvanud et see võiks olla mingi võlukool..."
Ta sättis koti paremini kätte ja osutas teise käega Kivi ristmiku poole. "Seal, natuke edasi, käisin ma enne koolis...Kreisi. Ma loodan et keegi mind ei näe, meil oleks praegu kehalise tund."
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
Miseria
tavaline hall hunt
tavaline hall hunt



Postituste arv : 32
Registration date : 15/09/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Miseria
Maja: Ravenclaw

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeKolm Okt 01, 2008 2:56 pm

Miseria, kes oli samuti end taksosse istuma seadnud, astus välja ja vahtis maja mis nende ees laius. Viinud pilgu Liisule, noogutas ta . ,,Ma poleks samuti elu sees arvanud, et üldse siin võlukoole on!" pomises ta uskumatult ning võttis enda kohvri ja astus ettevaatlikult edasi, justkui kartes , et hetke pärast tulevad mingisugused mugud plärisema. Viinud aga pilgu muigega kooli poole, kuhu Liisu osutas, kergitas ta kulmi. ,,Noh, minu kool on siit kaugel ja keegi ei saaks mind süüdistada selles... Kas läheme?" küsis ta etteheitval toonil .
Tagasi üles Go down
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeKolm Okt 01, 2008 3:11 pm

Liisu naeris ja tiris teised kaasa. Kuni väravani oli kõik tavaline. PÄRAST väravat vajus tal suu lahti. Tagasihpidliku majakese asemel oli KAKS vägasuurt lossi. Lausta ilmatumat. VVM oleks ühte lossitorni ära mahtunud. Liisu ististas. Üks maja oli nende RNA, etine aga suurte oma. "Läki!"
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
renxik
1. taseme pruun hunt
1. taseme pruun hunt
renxik


Postituste arv : 301
Registration date : 18/08/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi:
Maja:

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeKolm Okt 01, 2008 6:12 pm

Üks asi on kindel bomises Rene ja läks.
Tagasi üles Go down
Miseria
tavaline hall hunt
tavaline hall hunt



Postituste arv : 32
Registration date : 15/09/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Miseria
Maja: Ravenclaw

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeKolm Okt 01, 2008 7:30 pm

Miserial vajus suu ikka päris lahti, kui ta nägi maja asemel kahte lossi. ,,Kui see on meie kool, siis ma olen kindel, et ma ei taha siit niipea lahkuda!" lausus ta Liisule järgnedes.
Tagasi üles Go down
Ellen
1. taseme pruun hunt
1. taseme pruun hunt
Ellen


Postituste arv : 277
Registration date : 26/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Crusenta Crisabel
Maja: Ravenclaw

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeKolm Okt 01, 2008 8:06 pm

Helene oli õpilastesummaga kaasa läinud, oma õed rahvahunnikus ära kaotanud ja riivis koos teistega maja juurde. Ta ei saanud aru, kuidas kõik see rahvas sinna sisse ära mahub, aga kui ta väravatest sisse astus sai ta sellest kohe aru. "Võimas..." sosistas ta lummatult ja pani tähele, et ta oli seisma jäänud. Ta võpatas ja kõndis siis ruttu edasi. Ta oli koos teiste õpilastega juba kooli sisse jõudnud. Helenel jäi hing kinni. Tõesti, kuidas saab üks maja nii kena olla! Ja nii puhas? Muidugi, see on ju võlukool... tuletas Helene endale meelde. Ta kõndis paarile inimesele otsa, kes tema peale sisisesid. Ta nägi enda ees tuttavat kuju. "Gwen!" ohkas Helene kergendunult ja jooksis tüdruku juurde. Ta sikutas teda mantlist "Kuhu te kadusite Yoga?" küsis ta ja ei pööranud pilku saalilt kus ta seisis. Ta tõstis pilgu, kuna ta õde ei vastanud talle. "Ups!" sosistas ta. See ei olnudki Gwen, ega isegi Yo! "M.. ma.. ma..." kokutas Helene ja hakkas taganema, aga tal polnud eriti võimalust kuhugi liikuda, nii palju rahvast! Kuna tüdruk oli suhteliselt lühike, arvas Helene, et ka tema on 1. klassist. "Te..Tere! Minu nimi on Helene Marianne! Mi.. mis sinu nimi on?" küsis ta ühe hingetõmbega.
Tagasi üles Go down
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeNelj Okt 02, 2008 1:32 pm

OT: Ma arvan et meie Smile

Liisu keeras kannapealt ümber. "Ee.. Tere. Liisu."
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
renxik
1. taseme pruun hunt
1. taseme pruun hunt
renxik


Postituste arv : 301
Registration date : 18/08/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi:
Maja:

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeNelj Okt 02, 2008 3:06 pm

Rene keeras ka ja ütles Ja mina Rene.
Tagasi üles Go down
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeNelj Okt 02, 2008 3:18 pm

Liisu keerutas pead, vaadates järgemööda Briethat, Miseriat, Rened, Helenet ja teisi.
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
renxik
1. taseme pruun hunt
1. taseme pruun hunt
renxik


Postituste arv : 301
Registration date : 18/08/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi:
Maja:

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeNelj Okt 02, 2008 3:33 pm

Kas sa oled kadunud, siin võib hästi kaduma minna. küsis Rene Heleneld
Tagasi üles Go down
Brietha
tavaline hall hunt
tavaline hall hunt



Postituste arv : 42
Registration date : 15/09/2008

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeNelj Okt 02, 2008 4:16 pm

Brietha oli lossi imetlemisega nii ametis, et ta küsis siis:"Ah, mida? Minust räägite või?"
Tagasi üles Go down
renxik
1. taseme pruun hunt
1. taseme pruun hunt
renxik


Postituste arv : 301
Registration date : 18/08/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi:
Maja:

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeReede Okt 03, 2008 1:40 pm

Ma küsisin kas sa olen kadunud? ütles Rene.
Tagasi üles Go down
Ellen
1. taseme pruun hunt
1. taseme pruun hunt
Ellen


Postituste arv : 277
Registration date : 26/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Crusenta Crisabel
Maja: Ravenclaw

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 04, 2008 8:31 pm

"Oh.. Ei... See tähendab jah.." kokutas Helene närviliselt ja otsis samal ajal oma õdesid. "Kas te olete ka esimesest klassist?" küsis ta julgelt.
Tagasi üles Go down
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeEsm Okt 06, 2008 12:56 pm

Liisu noogfutas. "Jaa. Imelik koht, onju? Ma ei teadnudki et see võlukool on."
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
Ellen
1. taseme pruun hunt
1. taseme pruun hunt
Ellen


Postituste arv : 277
Registration date : 26/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Crusenta Crisabel
Maja: Ravenclaw

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeEsm Okt 06, 2008 2:49 pm

Helene hakkas ennast paremini tundma. Ta naeratas ja rääkis juba rahulikumalt ja ka enesekindlamalt. "Kuhu majja te tahate saada?" küsis ta uudishimulikult oma uute tuttavate käest.
Tagasi üles Go down
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeEsm Okt 06, 2008 2:51 pm

Liisu mängis paelaga juustes. "ma arvan et Minosesse."
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
Ellen
1. taseme pruun hunt
1. taseme pruun hunt
Ellen


Postituste arv : 277
Registration date : 26/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Crusenta Crisabel
Maja: Ravenclaw

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeEsm Okt 06, 2008 6:04 pm

"Mina tahan ka Minosesse. Ma ei saaks Heliosse, seal on nii raske... Ja syfilus mulle ei meeldi..." ütles Helene ja jälgis Liisut.
Tagasi üles Go down
Miseria
tavaline hall hunt
tavaline hall hunt



Postituste arv : 32
Registration date : 15/09/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Miseria
Maja: Ravenclaw

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeEsm Okt 06, 2008 6:57 pm

Miseria vaatas Helenet ja noogutas talle. ,,Miseria," tutvustas ta end ja kehitas seejärel õlgu. ,,Mul pole oma kindlat vastust kuhu ma saada tahan," vastas ta rahulikul toonil ja vangutas seejärel pead.
Tagasi üles Go down
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeTeis Okt 07, 2008 2:31 pm

Liisu piidles suurt tornikella. "Läki. Me jääme hiljaks."
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
Ellen
1. taseme pruun hunt
1. taseme pruun hunt
Ellen


Postituste arv : 277
Registration date : 26/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Crusenta Crisabel
Maja: Ravenclaw

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeTeis Okt 07, 2008 4:35 pm

"Lähme jah!" nõustus Helene ja (sorri) nad hakkasid kõik koos minema.
Tagasi üles Go down
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeKolm Okt 08, 2008 6:39 am

Lobivsev õpilastesumm valgus suurest uksest sisse. Vanemate majade õpilased istusid kuue pika laua taha. Saali ühes servas oli õpetjate laud ja selle ees tugtool. ? mõtles Liisu. Tugitooli seljatoel istuid kolm rotti, üks punane, üks sinine, üks kollane. Üks õpetaja astus ette. "Kui ma teie nime nimetan, tulete istute. Rotid otsustavad, mis majja te lähete!"
Siis öeldi: "Mätas, Liisu!"
Liisu istus närvitsedes tugitooli. Rotis siblisid ja siis üks kummardus ja sosistas: "Minos!"
Liisu naeratas ja suunsus kahte keskel asuva laua poole, istudes nä'rviliselt ühte. Ta vaatas ikka ootavaid sõpru. Kõlas: "Murderrose, Miseria!"
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
Miseria
tavaline hall hunt
tavaline hall hunt



Postituste arv : 32
Registration date : 15/09/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Miseria
Maja: Ravenclaw

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeKolm Okt 08, 2008 4:54 pm

[Well, ma ei tea kes sõõlab? Very Happy]

Miseria seisatas vaikselt ja jälgis kogu seda värki.
Närviliselt Liisule naeratanud, jälgis ta , kuidas too sammus toolini ja istet võttis. Kui Liisu ära sõõlati, plaksutas ta Liisule valjusti ning lõpetas selle peagi, kui ta oma nime kuulis.
Alahuulde hammustades, suutis ta säilitada üsnagi rahulikku olekut ja sammus sirge seljaga toolini, kus ta istet võttis ja rotte vaatama jäi, endal ootusärevus sisemuses peagi plahvatamas.
Tagasi üles Go down
Ellen
1. taseme pruun hunt
1. taseme pruun hunt
Ellen


Postituste arv : 277
Registration date : 26/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Crusenta Crisabel
Maja: Ravenclaw

1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitimeKolm Okt 08, 2008 6:59 pm

"appi, appi, appi...!" sosistas Helene närviliselt, lehvitas oma õdedele ja näris küüsi. "Millal minu kord tuleb?" mõtles ta hirmuga.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





1. september, teisipäev - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. september, teisipäev   1. september, teisipäev - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
1. september, teisipäev
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Rebaseraua Nõiduste Akadeemia vol. 2 :: Erilised foorumid :: Rollimäng - Rebaseraua Akadeemia-
Hüppa: