Rebaseraua Nõiduste Akadeemia vol. 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rebaseraua Nõiduste Akadeemia vol. 2

RNA uus täiustatud variant! Ei pea enam jändama teemadest tundide ja OT-idega! On foorum, kus rollikas on eraldi teema! RNA!!!
 
PealehtPealeht  PortailPortail  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Rollimängu reeglid!

Go down 
4 posters
AutorTeade
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

Rollimängu reeglid! Empty
PostitaminePealkiri: Rollimängu reeglid!   Rollimängu reeglid! Icon_minitimePüh Juul 06, 2008 8:35 pm

Nii, ma olen parandanud ühe vea rollimängus ja ma sooviks et te teaksite rollimängu reegleid.

1. Sa mängid ainult enda tegelast ja mitte teiste omasid. Sa võid lisada kui sa näiteks purjetad laeva peal ja laev uppub et MITTE KEEGI et suutnud ellu jääda (see oleks õudne rollimängu lõpp Naer). Ja võid VÄGA VÄIKSEID tükke lisada teiste kohta, näiteks sa teed kellelegi haiget ja lisad et ta kukkus valust. Aga väga väikselt.
2. Proovige kasutada märke kui tee räägite. Näiteks
-Bla bla bla või
"Bla bla bla" või
Bla bla bla
Eristage tegusid, mõtteid, ja seda mida te ütlete. (andke endale selge kood ärge vahetage iga sekond.)
3. Kui midagi juhtub, kui keegi on näiteks teid löönud, ei saa te sellele vastu panna, SEE JUHTUS. Ma ei taha näha algus : Kõik see ei toimunud minuga, ma läksin edasi oma teed.
4. Kui te ei jõua, ei viitsi enam rollimängu mängida, ärge kaduge niisama, vaid kirjutage et te sõitsite ära või niisugune asi. Te ei saa äkki kaduda.
5. Te ei tohi teha asju mida teie tegelane ei peaks oskama, näiteks kasutama loitse mida õppitakse seitsmendas klassis.
6. Proovige teha pikki seletusi, mõned käivad vahel läbi seina ja korruste. Nad kirjutavad :
Ta läks puhketuppa
aga ta just oli alles õues. Kuidas NII VÄHE saab kirjutada ? Kirjutage ikka pikkalt, mis juhtus, võite lisada mõned mõttetud asjad ka. näiteks :
Ta läks haigutades lossi ja jooksis treppist üles. Üks trepp liikus ja ta pidi ootama kuni see õigesse kohta viiks. Lõppuks oli ta ometi oma puhke toa ees. Ta ei mäletanud hästi mis oli salasõna aga tuli meelde ja astus siis sisse. Seal ta läks kiiruga oma voodisse ja jäi kohe magama.
Palju pikkem ja selgem, aga see räägib samast asjast mis eelmine lause mis ütleb ainult et ta läheb puhke tuppa. Proovige teha pikkad tekstid.
7. soovi korral võib panna oma rääkijatele ka värvid, nt sinu tegelane räägib punase värviga ja ta vend lillaga. AGA - punast ei tohi kasutada, see on administraatori hoiatuse värv.

Vott nii, ma sooviks et kõik teeksid nagu siin kirjas on. Muidu, kui küsimusi on siis ma olen siin Wink


Viimati muutis seda hundyplixx (Püh Aug 24, 2008 4:40 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
Evanna
1. taseme pruun hunt
1. taseme pruun hunt



Postituste arv : 58
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Hüüdnimi : hhhhhhhhhh
Registration date : 20/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Sansa Stark
Maja: Gryffindor

Rollimängu reeglid! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid!   Rollimängu reeglid! Icon_minitimePüh Juul 20, 2008 1:39 pm

Enaweni reeglid Very Happy


Viimati muutis seda Harry Potter (Püh Juul 20, 2008 8:21 pm). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Lisasin allkirja ^^.)
Tagasi üles Go down
http://hpfannid.forumotion.com
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

Rollimängu reeglid! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid!   Rollimängu reeglid! Icon_minitimePüh Juul 20, 2008 1:42 pm

On jah. Mul endal oli pea kinni mis kinni. Ainult seitsmes on minu. Very Happy
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
Ellen
1. taseme pruun hunt
1. taseme pruun hunt
Ellen


Postituste arv : 277
Registration date : 26/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Crusenta Crisabel
Maja: Ravenclaw

Rollimängu reeglid! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid!   Rollimängu reeglid! Icon_minitimeEsm Juul 28, 2008 1:54 pm

Ma tahaks teada, et mis majas ma olen??? Või saab ise valida?
Tagasi üles Go down
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

Rollimängu reeglid! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid!   Rollimängu reeglid! Icon_minitimeTeis Juul 29, 2008 10:55 am

Ma saadan testi.
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
Enawen
lugeja
lugeja
Enawen


Postituste arv : 122
Registration date : 23/08/2008

Rollimängu reeglid! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid!   Rollimängu reeglid! Icon_minitimeLaup Aug 23, 2008 3:37 pm

Huvitav, et minu reeglid on siin Smile. Pole vajagi lugeda! Very Happy Tean neid peast!
Tagasi üles Go down
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

Rollimängu reeglid! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid!   Rollimängu reeglid! Icon_minitimeLaup Aug 23, 2008 6:12 pm

Embarassed
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
Enawen
lugeja
lugeja
Enawen


Postituste arv : 122
Registration date : 23/08/2008

Rollimängu reeglid! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid!   Rollimängu reeglid! Icon_minitimeLaup Aug 23, 2008 6:17 pm

Pole midagi! Very Happy
Tagasi üles Go down
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

Rollimängu reeglid! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid!   Rollimängu reeglid! Icon_minitimeLaup Aug 23, 2008 6:19 pm

Smile
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
Enawen
lugeja
lugeja
Enawen


Postituste arv : 122
Registration date : 23/08/2008

Rollimängu reeglid! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid!   Rollimängu reeglid! Icon_minitimeLaup Aug 23, 2008 6:25 pm

Muide, sa rikkud oma enese reegleid...
Tagasi üles Go down
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

Rollimängu reeglid! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid!   Rollimängu reeglid! Icon_minitimeLaup Aug 23, 2008 6:55 pm

Ma tean. Ma teen jube lühikesi poste.
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
Enawen
lugeja
lugeja
Enawen


Postituste arv : 122
Registration date : 23/08/2008

Rollimängu reeglid! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid!   Rollimängu reeglid! Icon_minitimePüh Aug 24, 2008 11:09 am

Ära tee siis enam! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Rollimängu reeglid! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu reeglid!   Rollimängu reeglid! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Rollimängu reeglid!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Reeglid!!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Rebaseraua Nõiduste Akadeemia vol. 2 :: Erilised foorumid :: Rollimäng - Sigatüüka Nõiduste ja Võlukunsti Kool-
Hüppa: