Rebaseraua Nõiduste Akadeemia vol. 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rebaseraua Nõiduste Akadeemia vol. 2

RNA uus täiustatud variant! Ei pea enam jändama teemadest tundide ja OT-idega! On foorum, kus rollikas on eraldi teema! RNA!!!
 
PealehtPealeht  PortailPortail  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Voldey blogi

Go down 
3 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline




Voldey blogi Empty
PostitaminePealkiri: Voldey blogi   Voldey blogi Icon_minitimePüh Juul 27, 2008 4:07 pm

MUSTA ISANDA BLOG

PROFIIL:

Kasutajanimi: mustisand666
Asukoht: Sinu selja taga
Positsioon: Istun või seisan, kui mitte ei lama
Juuksed: Pole
Silmad: Punased
Kasv: Pikem kui sina
Hobid: Genotsiid, salasepitsemine, vandenõude pidamine, alaprivilegeeritud lastele Ussisõnade Teise Keelena õpetamine, ‘IDIOODID!’ karjumine, Andestamatute needuste sooritamine, õlipastellidega maalimine, Harry Potteri elu rikkumine
Lemmikkuulsus: Ralph Fiennes
Lemmiksöök: Parimad helbed üldse, Cruci-O’d
Lemmik lööksõna: Avada Kedavra!


22. september

Oma kabinetis – üsna veider nimi, kuna tegelikkuses toimub seal üsna vähe kabinetitöid, ehkki pärast mõningast sealviibimist kaldub järgnema üpris rohkelt salasepitsemist ning vandenõude plaanitsemist – edasi-tagasi jalutades, salasepitsedes, vandenõusid haududes ja oma nähtamatut habet silitades (ma ei kasvataks endale kunagi habet; habemed on maitsetud ja näevad head välja ainult Salazar Slytherinil… kas ma mainisin juba, et teatud mees, kelle nimi algab ‘D’-ga ja lõpeb ‘umbledore’-ga on suurepärane põhjus mitte kunagi habet kasvatada?), samal ajal püüdes leida moodust lõplikult hävitada Harry Potterit ning vastikuid pikki laused nagu näiteks see siin, tabas mind inspiratsioon. Kahjuks aga ei viinud see inspiratsioon suurepärase, lollikindla plaanini Potteri võitmiseks ega ka suurepärase, lollikindla plaanini minu ja teiste sama probleemi all kannatavate indiviidide ravimiseks meie halbadest õigekirjaharjumustest. (Nagu viimasest lausest järeldub, pole tõsi, et ma teistest ei hooli. Kes iganes ütles, et teised mulle korda ei lähe, EKSIS. Eksis, ma ütlen teile. O-L-I E-B-A-Õ-I-G-E annab kokku eksis!) Igal juhul, inspiratsioon tabas mind kui välgunool, välgunool mis mingil kombel Potteri omaga ei sarnane, ei kujult ega vormilt. See välgunool oli signaal, signaal mis minuga rääkis, hüüdes oma sõnumit mu hinge (või pigem selle puudumise) sügavamaisse soppidesse. Ja selle sõnum oli: “Lord Voldemort, sa totaalselt peaksid omale blogi hankima!”

Noh, kes olin mina, et eirata puhta inspiratsiooniga täidetud välgunoolt? Nii ma tegin nagu see soovitas ja, nagu näha, alustasin seda blogi.

Nüüd, enne kui te hakkate tegema igasuguseid õelaid märkusi minu kohta kasutamas mugutehnoloogiat (ja ärge arvake, et ma teid läbi arvutiekraani ei kuule – Must Isand näeb kõike, kaasaarvatud sind, sina seal hallis särgis. Lõpeta kohe oma nina nokkimine, kuna see on kooli arvuti, mida sa kasutad ning sa võid nii oma pisikuid teistele levitada. Ja et ma teistest hoolin, ei taha ma, et nad sinu pärast haigeks jääksid.), lubage mul teile meenutada, et ehkki arvutid on mugude leiutatud (ja ma olen nendega juhuslikult hästi tuttav, kuna on alati tark oma vaenlasi tunda), on blog lihtsalt moodne variant tavaliselt päevikust. Ja Must Isand teab (jah, ma tean, et see tähendab ‘ma tean’, aga sellel on lihtsalt nii ahvatlevalt pahatahtlik maik juures), et ma olen üsnagi kogenud päevikupidaja. Ma kirjutan tõesti hingega. Sõna tõsises mõttes. Mu vana kooliaja päevik, kusjuures, sisaldas killukest mu…

MIDA MA MÕTLESIN?!?! Ärge vastake sellele küsimusele. Te pole võimelised seda tegema, kuna ma olen legilimentias ning oklumentias väga võimekas ja ainult ma ise tean oma mõtteid. Aga mida ma oma halvasti kirjavahemärgistatud hüüdega MIDA MA MÕTLESIN?!?! silmas pidasin, on see, et miks ma jõudsin nii lähedale millegi paljastamisele, mida üsna ilmselgelt ei tohiks kunagi postitada mõnele Tomile (see olen mina), thingyile (ei tunne ühtki) või Harryle (tüütus) lugemiseks ja teadmiseks? Kui sa oled noor ja kogenematu inimene, kes seda loeb, tahaksin ma, et sa selle üle tõsiselt järgi mõtleksid. Ära kunagi postita informatsiooni, mida sa ei taha oma halvimale vaenlasele teatavaks teha. Tõesti, kas poleks minust mitte rumal kirjutada, “TEATE MIS? ÜKS MINU VARIKÄTKIDEST ON ROWENA RAVENCLAW’ TALISMANIDEGA KÄEVÕRU!” otse siia blogi? Seega, mina kes ma olen intelligentne Kogu Pimeduse Valitseja, ei postitaks kunagi midagi sellist. Ja te peaksite mu eeskuju järgima. See on minu nõuanne teile noortele ja kogenematutele lugejatele, kuna ma tõesti hoolin teist. Minu edasine nõuanne on see, et kogu sopaverelistest saast peab surema ja kui te ellu tahate jääda, ühinege minuga. Kui olete sellest pakkumisest huvitatud, võte ühendust. Minu emaili aadress on voldypaneb2ra@vmail.co.uk.

Kuhu ma jäingi? Ah jaa, oma arvutilaua taha. Igal juhul, jälgige seda blogi uuenduste pärast. Ma püüan iga päev postitada, kui vähegi võimalik. Aa, ja kui sa oled Surmasööja, lisa mind sõbralisti ja siis mine mu profiili lehele, et uueks aastaks kokkusaamisi plaanida, sealhulgas kuupäevamuutusi Igaaastaseks Oktoobrikuu Mugude-Massimõrva Väljasõiduks, Igaaastaseks Kevadiseks Aprilli-Vallatlemiseks, Moesõuks ja Seltskondlikuks Jäätisega Koosviibimiseks.


KOMMENTAARID:

Teema: JEEEEEEEEE!

AHHAA! ESIMENE POSTITUS!! OTSE NÄKKU, TEIE KÕIK!
Isand, see blog on vaid üks paljudest märkidest teie piiritust geniaalsusest.

Postitas: vingerjas77

_____________________________________________________________________________________________________________________ _____

Teema: Toimetamine

Lihtsalt suurepärane, isand, ja ma nõustun habemete osas. Kuid teie kirjutamises esineb mõningaid väikseid probleeme ja ma oleksin suurima heameelega valmis aitama teil neist vabaneda.

Postitas: hbpisand

Mustisand666 vastus: Severus, võta seda kui e-Cruciot. Sa oled ustav teener, kuid ma ei saa lasta sul minu kirjutamisoskust kritiseerida. Kokkuvõttes, millal on keegi midagi sinu kirjutatut innukalt lugenud? Ning ma olen pisut mures, et sa minuga habemete osas nõustud, kuna üldiselt ma sinu moetaju ei usaldaks.

_____________________________________________________________________________________________________________________ _____

Teema: OMG

apiii, sa old ngu niiiii genius!!!!!!11!!!1!111!!üks!!! mai suda rohkm oodta!!!1!! pean vict is blgi alstama, se võip isgi snu omst parem tlla… LOLLOLLOL!!!111!1!!!!11!!!üksteist!!!!11!!!

Postitas: x_voldy_on_niih_kuum_x

Mustisand666 vastus: Bellatrix, kullake, võibolla aitaks Severus sind sinu õigekirjaga. Pärast volitustega toimetajaks saamist on ta sutsuke talumatu olnud. _____________________________________________________________________________________________________________________ _____

Teema: Ärritatud pärisautor

Kuidas sa julged minu kirjutiste eest au endale võtta? Sa ajad mul südame pahaks!

Postitas: Schmerg_The_Impaler

Mustisand666 vastus: Võin ma sulle meenutada, Schmergo, mu arm, et sa oled vaid tühine mugu ning seega väga hõlpsasti tapetav? Sul oleks kasulik seda meeles pidada, nukuke. Ja tee oma geomeetria kodutööd. Sul on esmaspäeval suur test ja kui sa läbi kukud, ei luba ema sul enam fanfictioni kirjutada enne, kui sa oma hinnet parandad. Sest ma siiralt hoolin su heaolust. Seda, ja ma ei suudaks kogu blogi ise kirjutada.
Tagasi üles Go down
Ellen
1. taseme pruun hunt
1. taseme pruun hunt
Ellen


Postituste arv : 277
Registration date : 26/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Crusenta Crisabel
Maja: Ravenclaw

Voldey blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldey blogi   Voldey blogi Icon_minitimeEsm Juul 28, 2008 1:52 pm

Väga hea ;D Jätka!
Tagasi üles Go down
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

Voldey blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldey blogi   Voldey blogi Icon_minitimeTeis Juul 29, 2008 10:58 am

Ta ei saa väga tihi avaldada, sest sealt kus Ta võtab on vaid kolm osa olemas.


Viimati muutis seda hundyplixx (Laup Aug 02, 2008 11:39 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
Emma
tavaline hall hunt
tavaline hall hunt
Emma


Postituste arv : 37
Registration date : 21/07/2008

Voldey blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldey blogi   Voldey blogi Icon_minitimeLaup Aug 02, 2008 9:56 am

Ma tean seda. Täielik klassika. Laughing
Tagasi üles Go down
Ellen
1. taseme pruun hunt
1. taseme pruun hunt
Ellen


Postituste arv : 277
Registration date : 26/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Crusenta Crisabel
Maja: Ravenclaw

Voldey blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldey blogi   Voldey blogi Icon_minitimeKolm Aug 06, 2008 7:57 pm

Kust sa võtad selle jutu siis?
Tagasi üles Go down
hundyplixx
kirjanik
kirjanik
hundyplixx


Postituste arv : 713
Asukoht : siin xD
Hüüdnimi : liba, libahunt, hundu
Registration date : 01/07/2008

Sigatüüka rollika tegelane
Nimi: Marla Marie Middlestone
Maja: Gryffindor

Voldey blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldey blogi   Voldey blogi Icon_minitimeReede Aug 29, 2008 1:13 pm

Kasutaja kustutatud, blogi ta edasi ei pane. Teema lukku.
Tagasi üles Go down
https://foxiron-vol-2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Voldey blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldey blogi   Voldey blogi Icon_minitimeTeis Sept 15, 2009 12:35 pm

Ühes kohas on olemas. Lukus.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Voldey blogi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Voldey blogi   Voldey blogi Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Voldey blogi
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Minu blogi
» Cel Andia blogi

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Rebaseraua Nõiduste Akadeemia vol. 2 :: Foorum :: Arhiiv-
Hüppa: